Aller au contenu

Oma preemiaga Liikuge kust saada kiiresti laenu edasi, et raha välja maksta

Suur hulk finantsasutusi aktsepteerivad hüvitisi, pikemas perspektiivis ja hakkavad sularaha piiramise tõttu välja maksma sularaha. Kuid nad on huvitatud sellise sissetuleku järjepideva hea maine nõusolekust kahe perioodi jooksul.

Finantslaenude väljamaksmiseks boonuspakkumiste külastamine võib säästa 1000 eurot, mis puudutab kust saada kiiresti laenu rahalisi kulutusi. Kuid te peate aeglaselt ja järk-järgult hindama andestatavat edu, et vältida hilisemaid maksutõkkeid.

1. Kasutage seda suuremate rahaliste vahendite eest kaitsmiseks

Kui kasutate oma preemiat raha kulutamiseks, võite säästa sissetulekuid ja hakata kiiremini täitma uusi majanduslikke soove. Paljud peamised neile, kellel on suur vajadus rahanduse, sealhulgas tõesti muuta või võib-olla sõidukit parandada. Samuti on kõige parem, kui eraldaksite edukulutustega seotud uue boonuse lahutamatu osa, samas kui ellujäämisstipendium võib teid kaitsta kulukate kiirete väljaminekute eest, mis aitavad inimesel tõesti vältida ellujäämistingimustega uute rahaliste vahendite eemaldamist.

Eelarve tasumiseks on mitu tehnikat ja sageli sõltub teie valik saldodest, kuludest ja rahalistest soovidest. Näiteks on soovitatav eelistada oma võlga optimaalse hinnaga, mis aitab teil pikas perspektiivis raha säästa. Mõned teised eksperdid, kuid soovitavad uurida kõiki väikseimaid kontosid, et vähendada uut rahakasutuse voogu, mis on veelgi suurem tarbija, kui kaalub võimalust registreerida kodulaenu vahendeid ja muid pause.

Üks viis, kuidas oma majanduslikku kasu ära kasutada, võib olla võlgade konsolideerimise edasiminek. Selline edasiliikumine aitab tõepoolest veeretada suurema osa uuest tähelepanuväärsest rahasummast üheainsa paigaldusega edasi, millel on nii palkade kogumise õhtu kui ka tasu vähendamine. Lisateabe saamiseks vaadake Investopedia’ersuse parimate laenude konsolideerimiskrediidi töökohti.

paari. Jaemüüja see pensionile elamiseks

Vanasõna ütleb: « Seal on mõned hetked, näiteks sümboliseerivad. » Sinul on loomulikult mõju pensionile jäämise osas. Olenemata sellest, kas keegi on hiljuti omandanud kõrgharidust ja töötab õppelaenu kustutamise nimel või võib-olla on 50ndates eluaastates ja proovib lõpusirgel, on potentsiaali saamiseks mõistlik alustada sissetulekute suurendamist. Kui soovite venitada ja end hiljem paremas positsioonis üles riputada, võivad hinnad, mida saate praegu teha, pikendada.

Rahalise mugavuse sihtimine vanemas eas võib olla inimeste tajuga võrreldes palju lihtsam. Vajate aega ja teadust, mis on raske, kui olete pühendunud rahalisele tasumisele või pereliikmete haldamisele.

Uus juhis on pensionile jäämise osas jaemüüjale umbes 15% aastasest rahast, kuid see sõltub sellest, kas soovite välja võtta koos muude sularahaallikatega. Näiteks kui teil on vaja 65-aastaselt lahkuda, tahate peaaegu kõik muud, kui umbes 20 aastat. Kui eelistasite näiteks õppelaenu tagasimaksmist täielikult ülikooli kaudu ja hakkate tagasi nõudma lihtsalt 10 aasta jooksul, võib pensionikontole saada kuni üheksakümmend päeva 000 dollarit (eeldusel, et iga-aastane tõus on kaheksa protsenti). pensionile elama.

Võimaldab teil minna õigele teele, võite otsustada, kas alustada suure vihaga või isegi 401(k) õigustust oma lisaraha hoidmiseks. Ja alustage mõõtmist enam muudel viisidel, kui teil on vaja sõltuvust tekitavat munarakku parandada, näiteks lülisamba tükeldamine põnevate kulutuste eest, samuti otsimine vanakraamipoodidest, mitte kauplustest.

umbes kolm. Õpilaste rahalistest vahenditest loobumine

Üliõpilaste rahast kõrvalekaldumiseks kulutamine võib aidata karmiinpunasest vabaneda ja majandusliku iseseisvuse suunas. Castellano kinnitab, et see on lühike fraas, mis seab kõik pikaajaliste saavutuste tähelepanu alla. Majandusliku vältimine parandab koormust ja alustab raha lõdvemaks, et saaksite ja seejärel loobuge soovidest, nagu näiteks hea hädaabitoetuse loomine või pensioniga seotud säästmine.

Juhul, kui te ei saa võlgu kulutada, saate valida laenude refinantseerimiseks finantsasutuse kaudu, mis annab nii täiendavat kui ka raha tagasi arvelduse uustulnuka raames. Samuti saate uuelt juhendajalt küsida kursuste abisüsteeme. Kõik ettevõtted maksavad kindlasti ära või kulutavad töötajatele raha, et parandada kulusid, mis võivad säästa vajadusarvete eest.

Õppelaenu tagasimaksmisel tuleb vahet teha ja mitte üle kulutada, samuti võiksid makseid suurendada, et konto kiiremini kaotada. Aidake teha iga kahe nädala tagant väljaminekuid, mitte regulaarselt, mis lisab aastas kaksteist kuni viisteist väljaminekut võrreldes kümnekonnaga.

Kui teil on võimalik, et michael võiks teie tänapäevase jaotuse piires kõrgelt küsida, sirvige teisi sihvakaid arveid. Võite minna odavamasse majja, osta muusikatarnijaid ja hakata loobuma ekstravagantsusest, et õppelaenu tehinguga kokku hoida. Võite teha ka tõuke, et teenida rohkem tulu ja katkestada võlgnevus.

mitu. Seda ka saab

Kui teil on sellest kasu, aitab see teil rahalisi soove täita, kuna pensionile jäämine, taktikalise stipendiumi loomine või majanduslik tasumine. Siiski peate kõigepealt valima oma boonuse jaoks kõik valikud ja alustama majandusplaneerijaga konsulteerimist ning leidma, kuidas seda kõige paremini kulutada.

Kui teil on võlgu, peaksite esmalt muretsema uue krediitkaardi ja erakrediidi kulutamise pärast, millel on omakorda kõrged intressitasud. See võimaldab teil oma raha stabiilselt tagasi võtta, vähendada pinget ja alustada säästmist, et saaksite uuest laiendatud voolust maksimumi võtta.

Kui teie raha on ära makstud, võite arutada uue erakorralise pangakonto väljatöötamist. On tungivalt soovitatav kasutada mõne kuu arveid, mis on kogutud täielikult töökaotuse, orkaani ja muude juhuslike raskuste korral.

Koos kaheteistkümnekuulise boonusega, kui soovite hüpoteeklaenu EMI-sid ette maksta või aidata teha ühekordseid arveid, on veel üks suurepärane võimalus selle väljamaksmiseks. See aitab hoida vajaminevad kulud ja lõpetada uue eluasemelaenu kiiremini.

Kui teil on väikesi lapsi, võite ka selle 529 kolledži hinnakokkuleppest saadava boonuse, mis aitab neil teie endist ülikooli osta. See on hõõguv aktsialeiutis, mis annab maksudele eelise ja hakkab aeglaselt ja järk-järgult kasvama. Kui olete ka operaator, võite oma organisatsiooni tootmiseks ja laiendamiseks kasutada ka 12-kuulist lisatasu. See peaks aitama teil luua oma rikkusi ja alustada oma karjäärivõimaluste suurendamist.